NASZ SUKCES JEST WYNIKIEM ZAANGAŻOWANIA ZESPOŁU!

To dzięki zgranej ekipie oraz dzięki jej umiejętnościom i doświadczeniu, osiągamy zamierzone cele - realizujemy plany sprzedażowe.
Oferujemy możliwość samorealizacji doświadczonym menedżerom oraz ułatwiamy zdobycie wiedzy ambitnym i młodym osobom.

Jeśli chcesz uzyskać możliwości, które będą odpowiadać twoim ambicjom oraz zaangażowaniu - dołącz do nas.

Aktualnie poszukujemy:

Konsultant - Przedstawiciel Marki
Miejsce pracy: Wrocław - Polska - Europa - Afryka

Zadania:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów – umawianie spotkań,
• podstawowa znajomość oferty i technik prowadzenia rozmów,
• raportowanie i sprawozdawczość.

Wymagania:
• doświadczenie nie jest wymagane, jeśli jesteś otwarty i lubisz ludzi,
• pozytywne nastawienie zaangażowanie i motywacja,
• konsekwencja i wytrwałość,
• znajmość pakietu Office.

Zapewniamy:
• atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do osiąganych wyników plus premie,
• wsparcie merytoryczne: szkolenia, konsultacje i materiały,
• możliwość awansu i rozwoju,
• miłą, wręcz przyjazną atmosferę.

Zainteresowany? Napisz!
Doradca - Opiekun Klienta

 Zadania:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych,
• znajomość oferty i technik prowadzenia negocjacji,
• obsługa bieżących transakcji,
• analiza rynku i konkurencji.

Wymagania:
• doświadczenie w relacjach B2B oraz B2C – mile widziane osoby z doświadczeniem w branży finansowej lub posiadające wykształcenie kierunkowe,
• nastawienie na osiąganie wyznaczonego celu, wysoki poziom zaangażowania i motywacji do działania, samodyscyplina i umiejętność organizacji swojej pracy,
• gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych.

Zapewniamy:
• atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do osiąganych wyników plus premie prowizyjne,
• udział w konferencjach, szkoleniach i wydarzeniach biznesowych.

Jeśli jesteś liderem, masz doświadczenie w zarządaniu albo masz swój zespół, który jest gotowy na nowe wyzwania, ta oferta jest dla Ciebie! Zadzwoń: +48 791 737 071 lub napisz!